WITAMY W OŚRODKU SZKOLENIA KIEROWCÓW "ELKA" w Przemyślu

O Nas

Szkolenia

Kursy

Galeria Zdjęć

Co, gdzie, jak ?

Strona Domowa

Kontakt

Właściciel

Ciekawe strony

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

O NAS

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców "ELKA" istnieje od 2001. Ośrodek ten jest stosunkowo młodym Ośrodkiem w Przemyślu, jednak od tego czasu egzamin Państwowy zdało kilkaset osób, szkoła bowiem prowadzona jest przez bardzo doświadczonych instruktorów, którzy potrafią uczyć jazdy samochodem.

Ośrodek posiada profesjonalny plac manewrowy gdzie z pewnością każdy z potencjalnych kierowców nauczy się jeździć w każdych sytuacjach jak i warunkach, oraz salę wykładową z profesjonalnym sprzętem komputerowym oraz programem do nauki, gdzie na pewno każdy z Państwa będzie łatwo przyswajał sobie wiedzę. Gwarantujemy również bezstresowy tok nauki zarówno teorii jak i praktyki.

 Nasz punkt przyjęć i obsługa klienta znajdują się na ulicy Słowackiego 5 (Virtual Matrix Cafe Internet), gdzie w godzinach od 9:00 do 22:00 można zasięgnąć informacji na temat kursów i szkolenia. Jeśli jednak nie chce się Państwu ruszać z domu proponujemy zadzwonić do nas pod niżej podane numery telefonów przy których czuwają poinformowani i kompetentni ludzie. 

tel. (0) 691-517-667 P. Artur (właściciel ośrodka).

tel. (0) 696-722-654 Specjalista d/s obsługi klienta.

Wyżej podane telefony czynne są w godzinach od 8:00 do 22:00.

tel. (0) 694-591-474 Specjalista d/s obsługi klienta. Telefon dostępny całodobowo.

Naszym atutem jest: bardzo wysoki procent zdawalności, miła i przyjemna atmosfera nauki, cierpliwość, profesjonalnych, charyzmatycznych, kompetentnych instruktorów. Naszymi plusami jest to, iż Nasi Instruktorzy "nie załatwiają" swoich prywatnych spraw podczas szkolenia kursanta, dobry stan techniczny samochodów, na każdym kursie kursant jest profesjonalnie szkolny.

ZAPRASZAMY !!


Stronę najlepiej oglądać w Internet Explorer 5.xx

Copyright © 2004 Andre