WITAMY W OŚRODKU SZKOLENIA KIEROWCÓW "ELKA" w Przemyślu

O Nas

Szkolenia

Kursy

Galeria Zdjęć

Co, gdzie, jak ?

Strona Domowa

Kontakt

Właściciel

Ciekawe strony

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

Wkrótce

SZKOLENIA

 

Dla tych, którzy chcą nauczyć się dobrze jeździć mamy propozycję nie do odrzucenia. Gwarantujemy profesjonalną naukę, a sprzyja temu zweryfikowana kadra instruktorów i baza szkoleniowa, co pozwala przygotować kursanta możliwie najlepiej do pomyślnego zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. Ośrodek nasz spełnia warunki określone w Dz.U. nr 150 poz.1681 z dnia 14 grudnia 2001 r., a więc posiada:

- pomieszczenia biurowe,

- sale wykładowe przystosowane i wyposażone pomoce dydaktyczne stosowne do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, filmy wideo itp.,

- utwardzony plac manewrowy z oznakowaniem do zadań przewidzianych na egzaminie państwowym,

- pojazdy samochodowe określone dla poszczególnych kategorii prawa jazdy.

Plac nauczania dostosowany jest do określonych przepisami godzin zajęć teoretycznych i praktycznych w zależności od kategorii prawa jazdy. Minimalna ilość godzin jazdy dla kategorii "B" wynosi:

- Kat. B - 20 godzin (+ dwie dodatkowe w tej samej cenie na życzenie klienta !!)

Szkolimy również ludzi, którzy nie zdali egzaminu Państwowego za trzecim podejściem. Cena za każdą godzinę dodatkową jazdy wynosi 20 zł. (Do ezaminu praktycznego) Natomiast 10 zł (Do egzaminu teoretycznego). Godzina równa się pełnego godzinie zegarowej.

  Godzina jazdy na wszystkie kategorie w naszym Ośrodku oznacza godzinę zegarową. Zajęcia praktyczne obejmują godziny jazdy na placu manewrowym i w ruchu drogowym. Rozpoczęcie zajęć praktycznych następuje po zakończeniu zajęć teoretycznych na kategorię "B" prawa jazdy. Zajęcia teoretyczne na jedną kategorię prawa jazdy wynoszą 10 godzin nauki, przy czym godzina zajęć teoretycznych równa się godzinie zegarowej !!

ZYSKUJĄ PAŃSTWO: 2 dodatkowe godziny jazdy, oraz 150 min nauki teorii. TAK DOBRZE NIE ZNAJDĄ PAŃSTWO NIGDZIE !!

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY.


Stronę najlepiej oglądać w Internet Explorer 5.xx

Copyright © 2004 Andre